“ برای صحت موجودی کالا و ثابت نبودن قیمت کالا به علت نوسانات ارز و دلار برای اطلاع از قیمت دقیق قبل از خرید تماس حاصل فرمایید “

Townsend Labs Sphere L22 Microphone Modeling System

نوشته شده توسط alisamani 2018/05/14 10:18:21 0 نظرات

 

Townsend Labs Sphere L22 Microphone Modeling System

قیمت به دلار = 1499 $
 
میکروفون دو کپسول با خروجی های دوگانه
چرا Labs Townsend از میکروفون دو کپسول با خروجی های دوگانه استفاده می کند؟ از آنجایی که میدان کامل صدا، از جمله فاصله و اطلاعات جهت دار شما با یک میکروفن معمولی 1 کانال، از دست می دهد. این اجازه می دهد تا سیستم مدل سازی میکروفون Sphere L22 به درستی بازسازی که چگونه میکروفون های مختلف پاسخ به محیط صوتی. دیگر تکنولوژی های مدل سازی میکروفون ممکن است مقداری را برای فیلتر کردن صدا از یک میکروفون معمولی اعمال کنند - که اساسا مشابه استفاده از EQ برای پردازش سیگنال ضبط شده است. رویکرد سه بعدی کره، نجوم فضایی، اثر مجاورت و پاسخ غایی محور از انتخاب گسترده ای از میکروفون شامل افسانه هایی مانند دیافراگم بزرگ 47، 67، 87، M49، C12 و دیگر میکروفون ها مانند 451، 57 و حتی نوار کلاسیک 4038. شما همچنین می توانید از Sphere Linear (اصلاح شده به مسطح) یا Sphere Direct (صدای بدون تغییر از میکروفون) استفاده کنید که بسیاری از شنوندگان آن را بدون اصلاح در نظر می گیرند. L22 دقیقا ساخته شده است و بر خلاف برخی از میکروفون های پرنعمت پر جنب و جوش - بسیار ناهموار است، با فشار دادن سطح صدا بیش از 140dB قبل از قطع. L22 با قیمت پایین تر از 7dB-A بسیار پایین تر از مدل های قدیمی ترین مدل های LIN2 است که با آرام ترین مدل های معاصر مطابقت دارد.
 
 
نرم افزار Sphere DSP
نرم افزار قدرتمند Sphere DSP Labs Townsend از فرمت های UAD، AAX، VST و AU پشتیبانی می کند. شما از پردازش UAD در زمان واقعی با رابطهای جهانی صوتی Apollo لذت خواهید برد، با تاخیر در زمان باقیمانده با کمترین میزان تقریبی 1.6 مگابیت در 96kHz. این افزونه فوق العاده است این به شما اجازه می دهد تا پاسخ های سه بعدی از میکروف های هدف را ضبط کنید، دقیقا همانند الگوهای قطبی و ویژگی های صوتی خارج از محور که کلید برای صدای منحصر به فرد از مدل های پر جنب و جوش است.
 
 
انعطاف پذیری نامحدود - قبل یا بعد از ضبط
تقریبا هیچ محدودیتی در مورد آنچه شما می توانید با پلاگین Sphere انجام دهید وجود ندارد. قبل از ضبط، نوع میکروفن، الگوی قطبی و سایر تنظیمات را انتخاب کنید - و بعدا اگر مایل باشید، آنها را تغییر دهید. بیشتر در حال حرکت به اتاق ردیابی خود را برای حرکت یک میکرو یک اینچ اینجا، یک اینچ وجود دارد برای به حداقل رساندن اثر مجاورت. نیاز به پانچ در یک آواز، اما خواننده بیشتر از میکروفون در اصلی است؟ بدون مشکل محور میکروفون را عملا برای یک صدای خارج از محور چرخان کنید. الگوی قطبی خود را برای تضعیف خونریزی، رنگ آمیزی اتاق یا حساسیت بازخوانی تکان دهید. شما می توانید تمام این تنظیمات را قبل یا بعد از ضبط کنید. پلاگین Sphere ارائه می دهد یک قطب نما بصری اطلاع رسانی است که به صورت پویا سطح و جهت سیگنال گرفته شده توسط میکروفون، و همچنین الگوی قطبی که در حال حاضر انتخاب شده شما را نشان می دهد.
 

@sotecenter

www.sotecenter.com 
 

تلفن تماس 021.49279869

 

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.