درخانه بمانیم # شرایت بهداشتی ویژه کشور را جدی بگیریم با رعایت بهداشت شخصی خود هر فردی میتواند خطر ابتلا به ویروس کرونا را با استفاده از دست کش ماسک اسپری ضد افونی و شستن دستها کم کند که از این واقعه به سلامت بگذریم کمک کنیم و دیگران و اطرافیان را آلوده نکنیم.
“ برای صحت موجودی کالا و ثابت نبودن قیمت کالا به علت نوسانات ارز و دلار برای اطلاع از قیمت دقیق قبل از خرید تماس حاصل فرمایید “

میکروفون استودیویی ASTON Microphones Stealth

میکروفون استودیویی ASTON Microphones Stealth میکروفن استودیویی

میکروفون استودیویی ASTON Microphones Stealth

 

صدای Aston

درست از شروع پروژه ی Aston، این کمپانی با بهترین حرفه ای های صدا در این صنعت در حال همکاری بوده است تا تیمی داشته باشد که گوش مورد اعتماد این کمپانی باشد، تا بتوانند با توجه به کوچکترین جزئیات، بهترین میکروفون را در کلاس خود تولید کنند.

 

چهار تنظیمات، چهار صدای مختلف

به Stealth بعنوان چهار میکروفون حرفه ای در یک میکروفون فکر کنید. هر صدا توسط بیش از ۹۰ مهندس صدا و آهنگساز تست شده است، که هر میکروفونی در کلاس خود و حتی بعضی میکروفون های گرانقیمت این صنعت را کنار می زند.

دو تنظیمات برای صدای خواننده وجود دارد، که برای لحن های مختلف بهینه شده اند. یک تنظیم گیتار برای گیتار اسپانیایی، الکتریک و اکوستیک وجود دارد، و یک تنظیم dark و وینتج که یادگاری از میکروفون های ریبون کلاسیک است.

میکروفون هایی که صدا را موقع ضبط اکولایز می کنند، پست پروداکشن را تقریبا غیر ممکن می کنند، چون صدا دستکاری شده است. اما Stealth چهار مسیر سیگنال خالص و کیفیت بالا را فراهم می کند. تنظیمات وکال فیلترهای EQ نیستند، بلکه تمام سیگنال طی فرایندی در یک مدار خاص قرار می گیرد تا صداهای متفاوتی بدست دهد. این باعث می شود که کمترین دیستورشن فاز نسبت به فیلترهای مروم اتفاق بیافتد.

 

حالت های Active و Passive با عملکرد Autodetect ۴۸ ولت

میکروفون Stealth با و بدون فانتوم پاور ۴۸ ولت کار می کند. در حالت Passive مدار اکتیو کاملا بایپس می شود و Stealth با ساده ترین مسیر سیگنال کار می کند تا صدایی تمیز و زیبا را بدست دهد.

یک عملکرد Autodetect داخلی (برای اولین بار در دنیا) حضور فانتوم پاور ۴۸ ولت ا حس کرده و میکروفون را بصورت اتوماتیک به حالت Active سوئیچ می کند تا از پری امپ کلاس A موجود در میکروفون استفاده کند.

در حالت پسیو، Stealth مانند یک میکروفون داینامیک رفتار می کند و تقریبا از پس هر فشار صوتی بر می آید: وکال های پر از جیغ، کابینت های گیتار با صدای بسیار بلند، و حتی درامز.

حالت اکتیو را فعال کنید و ۵۰ دسیبل gain به شما هدروم و حساسیت یک میکروفون کاندنسر استودیویی را خواهید داشت. برای داشتن صدایی نرم، فقط کمی از میکروفون دورتر شوید، و برای داشتن صدایی شخصی و صمیمی با جزئیاتی کریستالی، به میکروفون نزدیک تر شوید.

اگر میخواهید صدایی بلند هم داشته باشید، باز هم کمی فاصله بگیرید. همان فاصله ای که برای میکروفون های کاندنسر بدون پد نیاز است را برای صدابردای از منابع صوتی با صدای بلند نیز رعایت کنید، حدوداً ۳۰ سانتی متر.

 

پری امپ Class A داخلی

وقتی Stealth در حالت اکتیو است یک پری امپ Class A را درگیر می کند، که نیاز شما را از خریدن یک پری امپ جداگانه مرتفع می سازد.

میکروفون Stealth شامل یک مسیر سیگنال کاملا بالانس از کپسول تا خروجی می شود، که در مقایسه با طراحی های single-ended نویز کمتری دارد.

 

لرزه گیر داخلی منحصربه فرد Sorbothane

میکروفون Aston Stealth شامل یک طراحی لرزه گیر داخلی اختصاصی می باشد که کپسول را معلق نگه می دارد و آن را کاملا از شاسی جدا می کند، و در سه نقط توسط نیم کره های پلیمری سوربوتان ساپورت می شود.

سوربوتان یک پلیمر اورتان ویسکوالاستیک مصنوعی می باشد که از آن برای کاهش لرزش و بعنوان پوششی اکوستیک در صنایع مختلف استفاده می شود.

 

حذف استثنایی صداهای کناری

طراحی اکوستیکی Stealth یک الگوی قطبی کاردیود فوق العاده متمرکز را فراهم می آورد که صداهایی که از کنار می آیند را به خوبی حذف می کند.

 

حذف عالی هوم الکترومغناطیسی

کپسول Stealth کاملاً توسط یک باکس استیل ضد زنگ فارادی احاطه شده است – محفظه ای که میدان های الکترومغناطیس را بلاک می کند.

 

پایه ی اختصاصی

یک عنصر دیگر در طراحی منحصر به فرد Aston Stealth استفاده از یک پایه ی خاص است، که به شما اجازه می دهد میکروفون را به آسانی باز و بسته کرده و به آن برای کاربری های مختلف زاویه دهید.

 

بسته بندی سازگار با محیط زیست

کمپانی استون قلب و ذهن خود را در خلق کردن زیباترین تجهیزات به کار گرفته اند. برای بسته بندی نیز، آن ها به سادگی اعتقاد دارند. بسته بندی های استون محافظت خوبی دارند، قابل بازیافت هستند، و برای زمین بی ضرر می باشند.

 

اطلاعات بیشتر

نوع میکروفون

Condenser, Dynamic

مونو/استریو

Mono

الگوی قطبی

Cardioid

پاسخگویی فرکانسی

20Hz-20kHz

نهایت Peak SPL

140db

کانکتور

XLR

 

در مقاله میکروفون همه کاره و جدید استون با مدار پری امپ کلاس A تحت عنوان Stealth ما توضیح دادیم که چگونه این میکروفون در ارتباط با بیش از ۹۰ مهندس برتر، تولید کننده و هنرمندان به نتایج مطلوبی دستیابی پیدا نمود و چگونه نتایج آزمایش های – کور کور – با میکروفون های بزرگ کلاسیک، مقایسه گردید. همانطور که گفته شده بود Stealth به عنوان چهار میکروفون حرفه ای در یک بدنه است. صدای برخی از میکروفون های ارزان قیمت در اولین تست تغییر یافته و رنگ آمیزی شده است، و هنگام تست اولیه در فروشگاه بسیار حرفه ای جلوه می کنند. ولی پس از ضبط صدا توسط اینگونه میکروفون ها پردازش مجدد روی آنها غیرممکن و خارج تصور است. هر یک از چهار صدای Stealth، که توسط یک سوییچ در پایین بدنه قابل انتخاب است، مسیرهای سیگنال مستقل و خالصی دارند که نتایجی خوبی به هنگام ضبط و پردازش های صوتی بروی سیگنال عرضه می کنند.

چهار قسمت تحت عناوین V1 ، V2 ، G و D در پایین بدنه توسط یک اسلایدر قابل انتخاب هستند. این میکروفون دارای دو مسیر سیگنال متفاوت برای صدابرداری وکال است که تحت عناوین V1 و V2 روی بدنه نمایان شده اند. V1 برای ضبط وکال آقایان در حالات گویندگی و خوانندگی طراحی شده است تا بتوانید بالاترین سطح صوتی و حتی بالاترین طیف صوتی آقایان را برای ضبط وکال در اختیار داشته باشید، همچنین V2 جهت صدابرداری از خوانندگان و گویندگان زن مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب حالت G برای شما میکروفون را آماده یک ضبط عالی از انواع گیتار می نماید، در این حالت میتوانید از انواع گیتار کلاسیک و اسپانیش گرفته تا گیتار الکتریک و حتی صدا برداری از هد و کابینتها، از آن استفاده نمایید. و انتخاب آخر شما گزینه D یا همان Dark است که صدای میکروفون های بابرکت وینتیج ریبون را فراهم می سازد. اهرم تغییر وضعیت میکروفون به گونه ای طراحی شده است که بصورت تصادفی با برخورد دست تغییر موضع ندهد.

مهم است که توجه داشته باشیم، ترجیحات پانل و انتخاب V1 و V2 به ترتیب برای مردان و زنان به طور متوسط ​​کمتر از حد آواز خوانندگان حرفه ای است، و همچنین ویژگی های فیزیکی کابل های سیگنال در این صدا تاثیر گذار است. در نتیجه انتخاب هرکدام برای ضبط وکال به این معنی نیست که شما فقط باید از یک تنظیم برای ضبط صدای خود استفاده نمایید. همیشه باید تنظیمات مختلف را برای پیدا کردن بهترین نتایج امتحان دهید.

کسب اطلاعات بیشتر در تب موارد دیگر…

 

انتخاب حالت G برای شما میکروفون را آماده یک ضبط عالی از انواع گیتار می نماید، در این حالت میتوانید از انواع گیتار کلاسیک و اسپانیش گرفته تا گیتار الکتریک و حتی صدا برداری از هد و کابینتها، از آن استفاده نمایید. و انتخاب آخر شما گزینه D یا همان Dark است که صدای میکروفون های بابرکت وینتیج ریبون را فراهم می سازد. اهرم تغییر وضعیت میکروفون به گونه ای طراحی شده است که بصورت تصادفی با برخورد دست تغییر موضع ندهد.

مهم است که توجه داشته باشیم، ترجیحات پانل و انتخاب V1 و V2 به ترتیب برای مردان و زنان به طور متوسط ​​کمتر از حد آواز خوانندگان حرفه ای است، و همچنین ویژگی های فیزیکی کابل های سیگنال در این صدا تاثیر گذار است. در نتیجه انتخاب هرکدام برای ضبط وکال به این معنی نیست که شما فقط باید از یک تنظیم برای ضبط صدای خود استفاده نمایید. همیشه باید تنظیمات مختلف را برای پیدا کردن بهترین نتایج امتحان دهید.…

Stealth با فانتوم پاور ۴۸ ولت یا بدون آن هم کار می کند. در این سبک طراحی میکروفون، Stealth اولین میکروفون جهان است که دارای مدار اتوماتیک تشخیص با/بدون فانتوم پاور جهان است. و همچنین این مدار داخلی دارای یک Mic Preamp با ساختار کلاس A و قطعات درجه یک و حرفه ای است که نیاز شما را برای پیش تقویت سیگنال مرتفع می سازد. فانتوم پاور توسط نور پس زمینه LED بنفش استون در زیر میکروفون نشان داده شده است، که می تواند خاموش شود.

مهندسان کمپانی Aston جهت جلوگیری از انتقال لرزش های مکانیکی بدنه به کپسول، مدار داخلی و اجزای تشکیل دهند آن را روی سه بالشتک ارتجاعی داخلی معلق نموده اند، که ضمن داشتن کیفیت بالا، شما را تهیه لرزه گیر مستقل بی نیاز می سازد. این بالشتک های از متریال Sorbothane ساخته شده اند که مابین کمپانی های تولید کننده تجهیزات Hi-fi بسیار کار آمد است و مقاومت مناسبی در عدم انتقال ارتعاشات بدنه به کپسول دارد. این بالشتک های نیم کره ای شکل، کپسول و دیگر اجزای داخلی میکروفون Stealth را بصورت کامل در هوا شناور می کنند.

 

Stealth در حال حاضر یک همهمه را در میان حرفه ای های صدا، هنرمندان ضبط استودیو و اجرای زنده یا برودکستر و پادکستر ها به راه انداخته است. اولین واکنش تمامی آنها حیرت انگیز است و این که چگونه Stealth برخلاف بسیاری از میکروفون های معتبر و گران قیمت صنعت صدا، و حتی بهتر از آنها عمل خواهد کرد را میتوانید امتحان کنید.

Stealth در دریافت صدا از یک الگوی قطبی کاردیوید بسیار متمرکز استفاده می کند که قابلیت تحمل فشار صوتی بالایی دارد و باعث دریافت صدا با رد کردن کامل صدا از اطراف می شود. این کپسول توسط یک قفس تمام فولادی محافظت می شود که محفظه ای برای جلوگیری از میدان های الکترومغناطیسی است. این قفسه از جنس “Faraday” ساخته شده است که توسط یک دانشمند انگلیسی به نام مایکل فارادی در سال ۱۸۳۶ اختراع شد.

قفل فارادی، از یک میدان الکتریکی بهره می برد که در آن بار الکتریکی به مواد رسانای قفس منتقل شده است، تا اثرات میدان مغناطیسی اطراف را لغو کرده و از ورود آنها به داخل قفس ممانعت نماید. این پدیده برای محافظت از تجهیزات الکترونیکی حساس در مقابل تداخل فرکانس رادیویی محیط (RFI) طراحی گردیده است.

از دیگر ویژگی های Stealth میتوان به گلویی جدید با ضامن مستقل جهت نصب روی انواع پایه میکروفون اشاره کرد، این شکاف در زیر میکروفون به سادگی با فشردن سوییچی میکروفون را از گلویی جدا می سازد و به شما اجازه میدهد پکیج پایه و میکروفون را در اجرای زنده به راحتی روی استیج در سریع ترین حالت ممکن، نصب یا جمع کنید. مهندسان کمپانی Aston قلب و ذهنشان را در ایجاد زیباترین و با کیفیت ترین محصولات ممکن بکار برده اند، ولی در بسته بندی، باور دارند که سادگی پادشاه است.

کمپانی استون برای این میکروفون شاک مانتی مستقل طراحی نموده است که میتوان جهت نصب بروی پایه میکروفون از آن استفاده نمود، شاک مانت و لرزه گیر RYCOTE CUSTOM یکی از محصولات سازگار با این میکروفون می باشد.

مشخصات میکروفون استودیویی
نوع میکروفون اکتیو, پسیو
الگوی قطبیکاردیوید
پاسخ فرکانسی20Hz-20kHz
حداکثر فشار صوتی SPL ۱۴۰ دسی بل
سایز دیافراگم بزرگ
فانتوم پاور پری آمپ داخلی دارد( ۴۸+ ولت فانتوم پاور), بی نیاز
خروجی MonoXLR
رده بندی میکروفونClass A
برش فرکانس پایین ندارد
سوییچ پد ندارد
منبع تغذیه ندارد
دیگر مشخصات
مقدار نویز داخلی ۱۰ دسی بل
ساختار داخلی میکروفونداینامیک, کاندنسر
محتویات داخل جعبه دفترچه راهنما
اندازه ۱۹.۶ طول، ۵.۸ ضخامت (به سانتی متر)
وزن ۶۹۲ گرم

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

    فقط با گارانتی اصلی برندخرید مطمئن با تست 72 ساعته      ارسال و تحویل سریع     

  • مدل کالا: Stealth
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 6,180,000 تومان

کاتالوگ

به زودی دربخش کاتالوگ دفترچه راهنما و کاتالوگهای محصول قرارخواهد گرفت. کاتالوگ فارسیEnglsh PDFbrochureUser Manual 

ویدیو

به زودی ویدیو های معرفی رونمایی کار با محصولات و سخت افزارها آموزش نصب و راه اندازی یا توضیحات اولیه اضافه خواد شد  فعلا در آپارات ویدیو های ما را دنبال کنید

فروش اقساطی

فروش اقساطی / غیر فعال  

4 ماهه  6 ماهه  8 ماهه / غیر فعال  

 استعلام حساب بانکی 

برچسب ها: میکروفون, استودیویی, ASTON, Microphones, Stealth

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.