با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان و هنرمندان با شرایط بهداشتی کنونی کشور و عدم واردات محصولات حرفه ای با کیفیت و برند فروشگاه برای ارائه خدمات و فروش تعطیل میباشد.
درخانه بمانیم # شرایت بهداشتی ویژه کشور را جدی بگیریم با رعایت بهداشت شخصی خود هر فردی میتواند خطر ابتلا به ویروس کرونا را با استفاده از دست کش ماسک اسپری ضد افونی و شستن دستها کم کند که از این واقعه به سلامت بگذریم کمک کنیم و دیگران و اطرافیان را آلوده نکنیم.
به علت شرایط بهداشتی اخیر کشور فروش فقط به صورت آنلاین از طریق درگاه یا واریز به حساب و تحویل درب منزل امکان پذیر است پس از تماس و ارتباط با مشاور از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل کرده و با دقت خرید کنید با تشکر از انتخاب شما.
“ برای صحت موجودی کالا و ثابت نبودن قیمت کالا به علت نوسانات ارز و دلار برای اطلاع از قیمت دقیق قبل از خرید تماس حاصل فرمایید “

مولتی افکت TC ELECTRONIC M-350

 مولتی افکت  TC ELECTRONIC M-350 پری امپ و پردازشگر

مولتی افکت TC ELECTRONIC M-350

 

M350 تعریف جدیدی از عمق و بُعد در پردازشگر های صوتی رکمونت و ارزان قیمت صنعت صداست که یک پردازشگر رک دو موتوره و فوق العاده کاربر پسند است و برای کاربری های اجرای زنده و استودیویی بسیار مناسب است. این محصول به شما ۱۵ ریورب با کیفیت TC و ۱۵ افکت چند منظوره مانند دیلِی، ماجولیشن، و کامپرشن می دهد. پنل جلویی دسترسی را به پارامتر های تنظیمات افکت را آسان می کند و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

کمپانی TC ELECTRONIC در این محصول دو موتور افکت تعبیه کرده است که هر کدام پانزده نوع متفاوت از افکت را در خود گنجانده اند. یکی از آنها بطور اختصاصی برای ریورب است، درحالیکه دیگری برای افکت های متعدد طراحی شده است. همه ی افکت ها میراث و جنس صدای افکت های TC را در خود دارند که نتیجه ی بهینه سازی و تحقیقات وسیع در سالیان متمادی است.

 

پری ست های ریورب به شرح زیر است:

TC Classic Hall : این پریست یک سالن بزرگ را با ریورب پهناور و گرم شبیه سازی می کند و زملان Decay نسبتاً طولانی دارد. این ریورب شخصیت صدای اصلی را حفظ می کند و صدایی بی همتا و عظیم بدست می دهد. معمولاً از این ریورب برای وکال استفاده نمی کنند، اما برای دیگر کاربرد های اجرای زنده و استودیویی قابل استفاده است.

Live Vocal : این پریست یک اتاق بزرگ که سطوح چوبی زیادی دارد را شبیه سازی می کند. انعکاسات از سطوح چوبی نوعی ریورب نرم و هموار را بدست می دهد که برای وکال عالیست. اگر بدنبال یک ریورب بزرگ با انعکاس های نرم برای استفده در اجرای زنده یا استودیوی خود هستید، پریست Live Vocal برای شما مناسب خواهد بود.

Cathedral :‌ این پریست یک مکان بزرگ که سطوح سخت و ناهموار دارد را شبیه سازی می کند و ریوربی گسترده و بصورت نا هموار پراکنده را به شما می دهد. این نوع از ریورب منبع صوتی شما را باز و مانند محیط طبیعی رنگ آمیزی می کند. در اجرای زنده، این پریست برای جمعیت خوشایند خواهد بود، البته همچنین در استودیو قابل استفاده است.

Silver Plate :‌ این پریست Plate های فلزی بزرگ را شبیه سازی می کند که برای خلق ریورب قبل از رایج شدن پردازش دیجیتال استفاده می شد. این پریست به شما ریوربی نرم و پراکنده که برای سازهای کوبه ای مناسب است می دهد.

Ambience : این پریست ریوربی سفارشی برای منابع صوتی Dry می دهد. تمرکز این ریورب بر روی انعکاس های اولیه است که گرما و ریورب طبیعی به انواع متعددی از منابع صوتی مانند درام می افزاید.

Hall Acoustic :‌ این پریست ریوربی وسیع و کمی پراکنده را ارائه می کند و یک محیط بزرگ را شبیه سازی می نماید، اما ریورب آکوستیک متمایزی به منبع صوتی اضافه می کند. این ریورب افکتی عالی برای درامز و سایزهای کوبه ای است.

Drum Ambience :‌ این پریست ریورب محیطی از یک اتاق کوچک با انعکاس های بسیار کوتاه را شبیه سازی می کند. این پریست ریورب بی نقصی برای تمام انواع درامز و سازهای کوبه ای که می خواهید صدایی کلاسیک و دهه هشتادی داشته باشند را ارائه می کند.

Living Room : این پریست همانطور که از اسم آن پیداست ریوربی همانند سالن نشیمن را ارائه می کند. سالن های نشیمن بخاطر وسایل نرمی که در آن هاست انعکاس های زیادی را جذب می کنند، و این به شما ریوربی با انعکاس هایی کم می دهد.

Spring Vintage : این ریورب، Plate های بزرگ و Springs را شبیه سازی می کند و صدایی کلاسیک و متمایز را ایجاد می کند.

Damped Room : این پریست یک استودیوی کوچک یا یک وکال بوت را که کاملاً با مواد نرم و جاذب پوشیده شده اند، شبیه سازی می کند و می توان از آنرا بر روی منابعی که به ریورب خیلی کمی نیاز دارند، استفاده کرد.

Vocal Reverb : این پریست برای وکال عالیست و رنگ نرم و دلپذیری همانند اتاق های سایز متوسط با سطوح چوبی می دهد.

Drum Room : این پریست یک اتاق با اندازه ی متوسط که ریوربی نسبتاً طولانی و طبیعی را بدست می دهد شبیه سازی می کند و به آسانی و زیبایی به درامز و پرکاشن شما ریورب اضافه می کند. این ریورب حس حضور و درخشندگی را به منبع صوتی می افزاید.

Gold Plate : این پریست صدای منحصر به فرد تولید شده توسط صفحات فلزی بزرگ را شبیه سازی می کند، که ریوربی پخش شده، درخشان و مملو از نوستالژی را به ارمغان می آورد. این ریورب بر روی ساز های کوبه ای نتیجه ای عالی دارد.

Live Stage :‌ این پریست به شما ریورب درخشانی می دهد که بر روی وکال و سازهایی که نیاز به متمایز شنیده شدن دارند، عالی عمل می کند و مناسب برای اجراهای زنده است.

Nearfield : این پریست مقدار کم ریوربی طبیعی که در اتاق کنترل یک استودیو اتفاق می افتد و انعکاس های اولیه ی بسیار متعدد دارد را شبیه سازی می کند و صدایی درخشان و حاضر و نزدیک را موجب می شود.

 

پریست های افکتیو که در موتور دوم این سخت افزار رکمونت قابل استفاده است به شرح ذیل می باشد:

Dynamic Delay : این پریست به شما اجازه می دهد تا سطح دیلِی خروجی را با توجه به داینامیک های سطح ورودی تغییر دهید.

Soft Delay :‌ اگر بدنبال بازسازی صدای اوریجینال خود بصورت واضح و نرم هستید، این پریست را امتحان کنید. یک High-Cut با فرکانس کراس اور بالا، دیلِی نرم و همواری را موجب می شود. این دیلی باعث می شود آهنگ های شما استودیویی صدا دهند.

Smooth Phaser : این فِیزِر از ۱۲ فیلتر All-Pass بطور همزمان استفاده می کند که صدایی بسیار هموار را ارائه می کند. می توانید از این فیزر برای داشتن یک فیز معمولی اما با رویکردی زیبا و نامحسوس استفاده کنید.

Soft Chorus : بعضی مواقع چیزی که شما نیاز دارید صدایی طبیعی و پایدار است. این ریورب را بر روی سبک های موسیقی آرام امتحان کنید. این ریورب به صدای اوریجینال وفادار می ماند، اما همزمان چیزی که باید را به صدا اضافه می کند.

Hard Comp : این پریست کمپرسی سنگین ولی خوب بر صدا اعمال می کند. این کمپرس بیش از حد نیاز نبوده و منبع صوتی شما را خراب نمی کند. می توانید از این کمپرسور بر روی درامز و سازهای کوبه ای استفاده کنید و صدایی خاص را بدست آورید.

Triplets Delay : این پریست دیلِی تریپلت ایجاد می کند.

PingPong Delay : این پریست دیلی پینگ پونگ که به سمت چپ و راست Pan می شود را اعمال می کند، در حالیکه صدای اوریجینال در وضعیت مکانی اولیه خود می ماند.

Vintage Phaser : این پریست از چهار فیلتر All-Pass متفاوت استفاده می کند و صدایی مستقیم بدست می دهد. با توجه به نوع استفاده ی شما، این پریست می تواند افکتی معمولی یا قوی ایجاد کند که هم برای اجراهای زنده و هم در استودیو قابل استفاده است.

Inst Flanger : فِلَنجِرهای TC معروف به داشتن رابط ی بی نقص بین عمق و سرعت هستند. این پریست صدای یک فلنجر کلاسیک را به شما می دهد و میتوانید از آن برای داشتن یک صدای کُر مانند استفاده کنید.

De-Esser : این پریست تمام "S" یا "س" های ناخواسته را که بعصی میکروفون ها یا خواننده ها با آن مشکل دارند حذف می کند. می توانید بصورت عمده از این افکت استفاده کنید تا صدایی تمیز و همگن داشته باشید.

Studio Delay : این پریست صدای اوریجینال را با وضوح بازسازی می کند، و از یک High-Cut نامحسوس با فرکانس کراس اوور نسبتاً بالا استفاده می کند که به شما امکان داشتن صدایی شفاف و دقیق را می دهد.

Slapback Delay : این پریست یک دیلی کوتاه است که نهایتاً سه بار تکرار را شامل می شود. از این افکت بعنوان Doubling Effect نیز یاد می شود که صدایی متراکم تر یا محکم تر را موجب می شود. از این افکت بر روی گیتارهای Funky نیز می توانید استفاده کنید.

Lush Chorus : این پریست صدایی وسیع تر و پیچیده تر به شما می دهد که برای موزیک هایی مانند جز و فانک با تعداد زیادی تک نوازی عالیست. اگر می خواهید موزیک خود را یک قدم جلو ببرید، از این پریست استفاده کنید.

Comp : در مواقع کمپرس کردن باید محتاط بود که این افکت کم یا بیش از حد اعمال نشود. با این پریست، کمپرس کردن آسان و حرفه ای انجام می شود.

Tremolo : این پریست از یک شکل موج مثلثی استفاده کرده و به شما صدای Tremolo می دهد. این افکت، نرم و آرام بوده و برای موسیقی های آرام و غمگین بسیار کاربردی است.

 

از ویژگی های این مولتی افکت سخت افزاری میتوان به ۱۵ افکت ریورب استریوی حقیقی و خیره کننده، ۱۵ افکت افسانه ای با کیفیت بالا ، ۳۵۵ پریست متشکل از ۲۵۶ پریست افکت/ریورب و ۹۹ موقعیت مکانی برای پریست های کاربر، منبع تغذیه داخلی، Send/Return دوگانه و تنظیمات استایل بصورت سریال برای قرار گیری در مدار سیگنال صوتی، ورودی/خروجی دیجیتال S/PDIF با ساختار ۲۴ بیت و ۴۴.۱ تا ۴۸ کیلوهرتز و سوئیچ تَپ تمپو اشاره کرد.

مشخصات پری امپ و پردازشگر
تعداد کانال4
نوع طراحیرکمونت
پاسخ فرکانسی5Hz-200kHz
فانتوم پاوردارد
تعداد ورودی آنالوگ4x Mic Preamp, XLR/TRS Combo
تعداد خروجی آنالوگ4x Line
تعداد اسلات رک1 یونیت

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

    فقط با گارانتی اصلی برندخرید مطمئن با تست 72 ساعته      ارسال و تحویل سریع     

  • 1,120,000 تومان

درایور محصولات

به زودی درایور در دسترس شما خواهد بود . این بخش در حال بروز رسانیست …


آخرین آپدیت  درایور ویندوز 7  64 بیت  32 بیت  درایور قدیمی درایور داخلی (Firmware) درایور ویندوز 8 و 10 درایور مک Mac 

کاتالوگ

به زودی دربخش کاتالوگ دفترچه راهنما و کاتالوگهای محصول قرارخواهد گرفت. کاتالوگ فارسیEnglsh PDFbrochureUser Manual 

ویدیو

به زودی ویدیو های معرفی رونمایی کار با محصولات و سخت افزارها آموزش نصب و راه اندازی یا توضیحات اولیه اضافه خواد شد  فعلا در آپارات ویدیو های ما را دنبال کنید

فروش اقساطی

فروش اقساطی / غیر فعال  

4 ماهه  6 ماهه  8 ماهه / غیر فعال  

 استعلام حساب بانکی 

برچسب ها: مولتی, افکت, ELECTROMIC, M-350, پری, امپ, پردازشگر, Electronic

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.