با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان و هنرمندان با شرایط بهداشتی کنونی کشور و عدم واردات محصولات حرفه ای با کیفیت و برند فروشگاه برای ارائه خدمات و فروش تعطیل میباشد.
درخانه بمانیم # شرایت بهداشتی ویژه کشور را جدی بگیریم با رعایت بهداشت شخصی خود هر فردی میتواند خطر ابتلا به ویروس کرونا را با استفاده از دست کش ماسک اسپری ضد افونی و شستن دستها کم کند که از این واقعه به سلامت بگذریم کمک کنیم و دیگران و اطرافیان را آلوده نکنیم.
به علت شرایط بهداشتی اخیر کشور فروش فقط به صورت آنلاین از طریق درگاه یا واریز به حساب و تحویل درب منزل امکان پذیر است پس از تماس و ارتباط با مشاور از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل کرده و با دقت خرید کنید با تشکر از انتخاب شما.
“ برای صحت موجودی کالا و ثابت نبودن قیمت کالا به علت نوسانات ارز و دلار برای اطلاع از قیمت دقیق قبل از خرید تماس حاصل فرمایید “

مورد اعتماد ترین کارتهای صوتی مرجع جهان

مورد اعتماد ترین کارتهای صوتی مرجع جهان :


 

در سطح کلاس ( آ ) :

  Class A Audio Interface And I/O Convertor : 

 

در سطح کلاس(آ / ب) و ( ب ) :

  Class ( A / B Or B ) Audio Interface And I/O Convertor : 

 

این کلاس بندی طبق مدل های پر طرفدار و پرفروش و میزان رضایت یا گارانتی ست بودن و سینک درایور و Firmware داخلی DSP پردازنده افکتهای داخلی و رزولیشن و شفافیت کلی در برندها طبق خرابی یا سلامت و طول امر دستگاه از هر برند طبق مقالات مصاحبه ها و آمار کلیه مجلات روز موسیقی دنیا و تجهیزات استودیو میباشد.

به طور مثال : ( SOS , Music Radar , EquipBoard , Thomann )
 

 

@sotecenter

www.sotecenter.com 
 

تلفن تماس 021.49279869

 

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.